Rekordowy lot – zobacz, jak na pokładzie samolotu zmieszczono 1000 osób

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Podczas operacji ratunkowej w Etiopii 24 maja 1991 roku padł niesamowity rekord. Boeing 747 zabrał na pokład ponad tysiąc pasażerów! Oczywiście przelot w niczym nie przypominał luksusowej podróży w klasie biznesowej. Aby pomieścić tak ogromny tłum, z samolotu wyniesiono wszystkie siedzenia. Początkowy plan zakładał, że na pokład wejdzie tylko 760 osób. Ale uchodźcy nie mieli przy sobie żadnych bagaży i nie zajmowali zbyt dużo miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.