Rekord, którego jeszcze nikt nie pobił od 52 lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdy człowiek jest unikatowy i piękny na swój własny sposób, ale niektórzy wyróżniają się z tłumu znacznie skuteczniej od innych. Ich nadzwyczajne ciała, umiejętności i nawet niesamowite historie miłosne są bardziej niż niecodzienne. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko je podziwiać. Na przykład, Robert Wadlow był i wciąż pozostaje najwyższym człowiekiem świata. Olbrzym miał 2,72 m wzrostu. Przeciętny dorosły człowiek sięgał mu głową do pasa! Wzrost „Giganta z Illinois” zmierzono w 1940 roku i 80 lat później nie odnotowano nikogo wyższego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.