Rekiny głębinowe, które zmrożą wam krew w żyłach

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Rekiny i spokrewnione z nimi gatunki były pierwszymi drapieżnymi kręgowcami na naszej planecie. Przetrwały zagładę dinozaurów i pozostają na szczycie morskiego łańcucha pokarmowego. Ale czy prehistoryczne rekiny przypominały te żyjące obecnie? Jeżeli myślisz, że żarłacz ludojad budzi grozę, przygotuj się na przerażającą niespodziankę! Im dalej zapuścić się w głębiny, tym dziwniejsze straszliwsze ich mieszkańcy, w tym właśnie rekiny. Przyjrzyjmy się kilku wyjątkowym gatunkom głębinowych rekinów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.