Ramię w ramię

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Hitu „Ramię w ramię” Viki Gabor i Kayah myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać. To, że będą pojawiać się covery tego utworu – było oczywiste. Ta wersja jest jednak zdecydowanie niebanalna. Dzieciaki z grupy Redemi przekazują mnóstwo energii. To jest autentyczne i nieposkromione „girl power”, ale dodatkowym smaczkiem są tu także zagadki muzyczne (patrz pod teledyskiem), które nie są łatwe nawet dla dorosłych słuchaczy.

Piosenka z zagadkami! Jeśli je zgadniecie – wpisujcie w komentarzach. Zobaczymy, kto pierwszy odpowie prawidłowo!

1. Jakie to gatunki muzyczne?

2. Na jakie państwa wskazują mapki? W jednym przypadku wskazanie jest bezpośrednio na miasto). I o co chodzi z mapkami?

3. Jak nazywają się instrumenty, które pojawiają się w teledysku?

4. Co symbolizują obrazki w tle? Niektóre są bardziej na skojarzenia, ale jesteśmy ciekawi Waszych odpowiedzi!

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.