Pyszne przepisy 5-minutowe

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Ponieważ zaczyna się lato, wszyscy chcemy spróbować czegoś nowego, zamiast ciągle jeść te same rzeczy. Dlatego w naszym dzisiejszym filmiku znajdziesz fantastyczne pomysły i pyszne przepisy, które pozwolą ci przygotować pyszne słodkie przekąski bez wysiłku, straty czasu i wydawania fortuny na drogie produkty.

1. Przygotuj gorące kakao i wrzuć do kubka pianki marshmallow. Następnie stop je opalarką i gotowe! Smacznego!

2. Rozpuść gumisie w garnku, po czym wymieszaj z rozpuszczalną kawą. Wstaw noc do lodówki. Rano potnij galaretkę na małe kawałki. Będą doskonale smakowały z porannym mlekiem.

3. Zamiast dodawać do mrożonej kawy lód, zamroź kawę i użyj jej do schłodzenia swojego napoju. Dzięki temu kawa nie zostanie rozcieńczona przez wodę.

4. Pokażemy ci także jak zrobić szybkie lody na patyku z kawy, śmietanki i syropu. Wymieszaj dokładnie składniki i wlej do foremek. Zamroź. Pycha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.