Psy mają kieszonki w uszach i ponad 30 innych ciekawostek, w które trudno uwierzyć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przyglądacie się swojemu psiakowi i zauważacie w jego uchu coś w rodzaju kieszonki. Trochę was to martwi, więc sprawdzacie w internecie, co to może być. Ale bez obaw. Ma to swoją nazwę – to tak zwana kieszonka Henry’ego, inaczej brzeżne zagłębienie skórne ucha. To nic groźnego i okazuje się, że może pomagać w wychwytywaniu wysokich dźwięków. Dziś odkryjecie nieco więcej na temat tej anatomicznej cechy naszych pupili i poznacie ponad 30 innych ciekawostek. Dowiecie się na przykład, dlaczego telefon jest dziesięć razy brudniejszy niż spłuczka i że flamingi mają tak naprawdę naturalnie białe upierzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.