Przygody Hucka Finna

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Huck Finn jest półsierotą wychowywanym przez ojca pijaka. Chłopiec jest pod stałym nadzorem wdowy Douglas, która postawiła sobie za cel wychowanie małego analfabety na przykładnego młodzieńca. Huck, nie respektujący żadnych autorytetów, ucieka z domu, by posmakować swobody. W podróży towarzyszy mu zbiegły niewolnik Jim. Uciekinierzy postanawiają przedostać się rzeką Missisipi do stanów, w których zniesiono niewolnictwo. Po drodze dołączają do nich dwaj oszuści Duke i King, którzy podając się za brytyjskich arystokratów planują okraść pewną zamożną rodzinę. Wkrótce Huck spotyka dwunastoletnią Susan, dzięki której doświadcza swojego pierwszego pocałunku. Adaptacja “Przygód Hucka” autorstwa Marka Twaina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.