Przygody dinozaurów ceratopsów – 1

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Film dokumentalny z dinozaurami wygenerowanymi komputerowo (wyglądają jak prawdziwe, ale to animacja), ukazujący widzowi historię tych wspaniałych i potężnych gadów na przestrzeni ponad 100 milionów lat. Kto wygrałby pojedynek Tyranozaur vs Triceratops? Słynne skamieniałości dinozaurów wydobywane na całym świecie połączone zostały w jeden, spójny obraz, odsłaniający szczegóły ich życia oraz tajniki ewolucji. Obrazy komputerowe dinozaurów stworzone zostały przez firmę „Wonder World”, od kilkunastu lat specjalizującą się w branży filmowej i mającej w swoim portfolio kilkadziesiąt hollywoodzkich tytułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.