Przygoda chomików na stacji kosmicznej

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Chomik Kawek ląduje na stacji kosmicznej, żeby wypełnić misję! Panuje tam ponura atmosfera… Gdzie się wszyscy podziali? Wszystkie komputery przestały działać. Ani żywego ducha w ambulatorium i na stołówce! Nawet kapitan znikł. Co tu się stało? To najstraszniejszy labirynt, w jakim był nasz kosmiczny wędrowiec! Musi uwolnić swojego kolegę Mlesia, który trafił do kosmicznego więzienia! Zobaczcie, jak Kawek zwiedza wszystkie pomieszczenia na stacji i szuka źródła awarii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.