Przewodnik po czarnych dziurach dla początkujących

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czarne dziury to jedne z najdziwniejszych i najbardziej fascynujących obiektów w kosmosie. Są bardzo gęste, a z ich uścisku nie wyrwie się nawet światło. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o czarnych dziurach. Jak wyglądają? Co by się stało, gdybyś wpadł do czarnej dziury? Co by się wydarzyło, gdyby czarna dziura pojawiła się w Układzie Słonecznym – czy wciągnęłaby wszystkie planety jedna po drugiej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.