Przestrzeń kosmiczna ma dziwny wpływ na mózg i 41 innych faktów na temat ludzkiego ciała

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nie zdążyliśmy jeszcze poznać wszystkich tajemnic ludzkiego ciała w typowych ziemskich warunkach. Kiedy więc zaczniemy przyglądać się, jak wpływa na nas przebywanie w przestrzeni kosmicznej, sprawy staną się jeszcze bardziej skomplikowane i zagadkowe! Czy wiedzieliście na przykład, że w kosmosie ludzki mózg zwiększa objętość? Bez względu też na to, czy jesteśmy na Ziemi czy tam w przestworzach, tak naprawdę nie jesteśmy w stanie skupić się na wielu zadaniach na raz. Multitasking nie jest po prostu programem wgranym w komputery naszych mózgów! Poznajcie nieco absolutnie niezwykłych faktów dotyczących ludzkiego ciała. Ostrzeżenie: mogą was zaciekawić na tyle, że będziecie potem chcieli googlować dalej przez całą noc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.