Przestań używać tych zwrotów, a zyskasz w oczach swoich rozmówców

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Słowa to potężna broń: to co mówisz, buduje twoją reputację. Niektóre zwroty doskonale nadają się na przełamanie lodów w rozmowie, inne sprawiają, że robisz wrażenie osoby mądrej i rozsądnej. Ale to działa w dwie strony. Niektóre frazy nie robią tak dobrego wrażenia – mogą prezentować nas jako osoby nieprofesjonalne, naiwne, niepoważne. Dla przykładu, gdy mówisz, „może to głupie pytanie” z miejsca dyskredytujesz swoją wypowiedź. Oto nieco psychologicznych faktów, tłumaczących, dlaczego lepiej unikać niektórych zwrotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.