Przerażający wynalazek Nikoli Tesli ujawniony w tajnych dokumentach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nikola Tesla jest niewątpliwie jednym z najbardziej błyskotliwych naukowców, jakich kiedykolwiek widziała nasza ziemia. Urodził się 10 lipca 1856 roku w spokojnej wiosce Smiljan, a jego rewolucyjne pomysły i wynalazki położyły podwaliny pod erę elektryczności. Ale choć nadal czerpiemy z dorobku geniusza, jedno jest pewne: gdyby wszystkie wizje tego wyjątkowego fizyka się spełniły, nasze życie wyglądałoby dziś zupełnie inaczej! Uwaga: ponieważ niektóre gry umysłowe Tesli miały potencjał przekształcenia naszej niebieskiej planety w apokaliptyczny krajobraz księżycowy, czasami powinniśmy się cieszyć, że niektóre genialne pomysły nigdy nie zostały zrealizowane. Chcesz wiedzieć, jakie przerażające rzeczy przeszły przez umysł Nikoli Tesli? I dlaczego Stany Zjednoczone skonfiskowały dokumenty wynalazcy zaraz po jego śmierci? W takim razie koniecznie obejrzyj dzisiejszy film do końca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.