Przerażające odkrycie w Brazylii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Stalowe plaże, niekończące się słońce, hałaśliwy zgiełk: wielu z nas nadal kojarzy Brazylię z kuszącymi frazesami, które przewodnicy chętnie nam przedstawiają. Wybaczcie: po dzisiejszym filmie spojrzycie na ogromny kraj w Ameryce Południowej w zupełnie nowym świetle! Zamienimy Copacabana na Wyspę Śmierci, sambę na krwawe rytuały pogrzebowe, a karnawał w Rio na potwora wcielonego, który przemierza nocą dżunglę – oto kilka mrożących krew w żyłach odkryć z Brazylii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.