Przerażające odkrycia mumii, które zmieniają wszystko w oczach archeologów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Mumie są jednymi z najbardziej imponujących i przerażających świadectw starożytnego Egiptu. Można powiedzieć, że mieszkańcom królestw faraonów udało się oszukać śmierć: w ramach złożonego procesu mumifikacji ciało zmarłego zostało zakonserwowane w taki sposób, że uniknęło naturalnego rozkładu na wieki, a nawet tysiąclecia. Z biegiem czasu naukowcom udało się odkryć wiele mumii. Zwłoki z ich wspaniałymi grobami i cennymi przedmiotami dają nam wgląd w święte rytuały śmierci starożytnych Egipcjan. Jednak niektóre grobowce i pochowane tam mumie zawsze podejrzewano o to, że padły ofiarą okrutnych klątw. Niezależnie od tego, czy wierzymy w magię mistyczną czy nie, ekscytujące odkrycia mumii, którymi zamierzamy się z Wami podzielić w dzisiejszym filmie, bez wątpienia będą dziwne, zaskakujące, a czasem nawet niepokojące! Chcesz usłyszeć więcej o tych fascynujących odkryciach? Zaczynajmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.