Przeklęte oko proroka

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Przeklęte oko proroka – polsko-bułgarski film przygodowy z roku 1984 w reżyserii Pawła Komorowskiego. Film jest kontynuacją przygodowego filmu „Oko proroka” zrealizowanego na podstawie powieści „Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody”Władysława Łozińskiego. Akcja toczy się w niespokojnym czasie dla Rzeczypospolitej, za panowania Jana Kazimierza, na tle buntów kozackich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.