Przejażdżka kolejką górską w wirtualnej rzeczywistości Minecrafta, która totalnie cię skołuje

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Zwykle wierzymy w to, co widzimy, bo jesteśmy przekonani, że nikt nie oszuka naszego wzroku. Czasami jednak dostrzegamy na obrazkach pewne elementy, których tam nie ma. Chodzi o to, że nie patrzymy oczami, ale odczytujemy informacje mózgiem. A jego łatwo można omamić. Przekonajcie się sami i obejrzyjcie nasz filmik. Zebraliśmy dla was iluzje optyczne, które udowodnią, że nasz własny mózg może nas oszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.