Прекрасное далёко (Piękne daleko)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Śpiewa Kain Rivers z Rosji. Nowa wersji piosenki z radzieckiego serialu science-fiction dla dzieci “Гостья из будущего” („Goście z przyszłości”) z 1985 roku na motywach powieści Kira Bułyczowa “Było to za sto lat” (z cyklu świetnych książek o przygodach Alicji – podróżującej w czasie i w kosmosie dziewczynki z przyszłości – które znajdziecie w bibliotekach miejskich i być może szkolnych). Piosenka stała się tak popularna, że doczekała się ze 100 wersji i interpretacji gatunkowych (m.in. rock, heavy metal i techno) czy językowych (angielskiej, chińskiej, japońskiej i… łacińskiej). Grała ją na koncertach nawet słynna grupa… Pink Floyd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.