Прекрасное далёко (Piękne daleko)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Śpiewa Kain Rivers z Rosji. Nowa wersji piosenki z radzieckiego serialu science-fiction dla dzieci “Гостья из будущего” („Goście z przyszłości”) z 1985 roku na motywach powieści Kira Bułyczowa “Było to za sto lat” (z cyklu świetnych książek o przygodach Alicji – podróżującej w czasie i w kosmosie dziewczynki z przyszłości – które znajdziecie w bibliotekach miejskich i być może szkolnych). Piosenka stała się tak popularna, że doczekała się ze 100 wersji i interpretacji gatunkowych (m.in. rock, heavy metal i techno) czy językowych (angielskiej, chińskiej, japońskiej i… łacińskiej). Grała ją na koncertach nawet słynna grupa… Pink Floyd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.