Prawdziwa osoba, na której wzorowana jest Statua Wolności

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Statua Wolności jest jednym z najbardziej znanych symboli Stanów Zjednoczonych. Wiele osób z całego świata odwiedza ją, patrzy na nią z promu lub kupuje pocztówki z jej wizerunkiem. Statua kryje w sobie jednak wiele tajemnic, o których niewiele osób wie. Jedna z zagadek brzmi: czyją twarz przedstawia Statua Wolności? Jej klasyczne rysy, czyli prosty nos, piękne oczy i wydatne usta przypominają starożytną boginię. Dowiedzmy się, kim naprawdę jest Statua Wolności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.