Prawdziwa osoba, na której wzorowana jest Statua Wolności

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Statua Wolności jest jednym z najbardziej znanych symboli Stanów Zjednoczonych. Wiele osób z całego świata odwiedza ją, patrzy na nią z promu lub kupuje pocztówki z jej wizerunkiem. Statua kryje w sobie jednak wiele tajemnic, o których niewiele osób wie. Jedna z zagadek brzmi: czyją twarz przedstawia Statua Wolności? Jej klasyczne rysy, czyli prosty nos, piękne oczy i wydatne usta przypominają starożytną boginię. Dowiedzmy się, kim naprawdę jest Statua Wolności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.