Pożar na pokładzie samolotu

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wybieracie się na długo wyczekiwane wakacje za granicę, oczywiście samolotem. Ale choć technologia lotnicza zaszła daleko, dziesięć kilometrów nad ziemią też może nastąpić awaria. Powiedzmy, że samolot, którym lecicie, ma… dziurę w kadłubie. Mały otworek to nic strasznego, ponieważ nie uaktywni systemu hermetyzacji. Poważny problem pojawia się, gdy zostanie na przykład wyrwana pęknięta szyba okienna. Tak duża utrata ciśnienia może spowodować dekompresję całej kabiny pasażerskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.