Powstał już przezroczysty samochód, a teraz pora na samolot

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli macie lęk wysokości, szykujcie się! W najbliższej przyszłości pojawią się całkowicie przezroczyste samoloty. Wznosząc się po niebie tysiące metrów nad ziemią, będziecie mogli podziwiać otoczenie przez transparentne ściany i sufit. Jeśli uważacie, że brzmi to zbyt surrealistycznie, to wiedzcie, że istnieje już coś takiego jak przezroczysty samochód. Następne w kolejce są samoloty, a najwięksi ich producenci już mają pewne pomysły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.