Potrzebujesz tylko 20 sekund, żeby stać się lepszym

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zegar wskazuje 18:30. Czas wyjść z pracy. Zostały ci 3 raporty do sporządzenia i jedna analiza. E tam, zrobisz to jutro. Wracasz do domu i… nie jedziesz na siłownię, do której rano planowałeś się wybrać. Oj tam, jutro pojedziesz. Wchodzisz do domu, wyjmujesz szpinak z lodówki i kładziesz z powrotem na górną półkę. Do mikrofalówki wrzucasz mrożonego burgera. Zaczniesz się zdrowiej odżywiać w poniedziałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.