Postanowiłem wypróbować nawyki bogatych ludzi i oto jak zmieniło się moje życie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dość! Naprawdę czas przejąć kontrolę nad własnym życiem. Chcę jeździć fajnym samochodem, podróżować raz w miesiącu, dbać o rodzinę i przyjaciół oraz cieszyć się każdym dniem! Jestem pewien, że mam w sobie wystarczająco dużo motywacji i cierpliwości. Dlatego wprowadzę w swoje życie nawyki bogatych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.