Ponad połowa twojego ciała to coś nieludzkiego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lubicie zaskoczenia? To proszę bardzo: wasze ciało to właściwie tylko w około 43% WY! Wasze komórki i DNA, czyli to, co tworzy człowieka. Pozostałe 57% to mikroskopijne stworzenia, które pomagają wam odpowiednio funkcjonować. Spokojnie, ci nieludzcy goście mają być tam, gdzie są! Wiąże się z tym sporo innych niesamowicie ciekawych faktów dotyczących ludzkiego ciała! Na przykład ten, że rozprostowany mózg miałby wielkość poduszki! I to się nazywa wielki umysł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.