Ponad 65 ciekawostek o ciele człowieka, w które ciężko uwierzyć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Choć wiele się mówi o sztucznej inteligencji i współczesnych technologiach, ludzkie ciało nadal jest najbardziej idealnym systemem na ziemi. W naszych ciałach w każdej minucie dokonuje się tysiące procesów. A my nie mamy pojęcia o większości z nich. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile atomów jest w ludzkim ciele? I dlaczego żyły wyglądają na niebieskie, a nie czerwone? I skąd się bierze gęsia skórka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.