Ponad 50 istotnych szczegółów przedmiotów codziennego użytku, które przegapiłeś

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Rzeczy, z których korzystamy każdego dnia tworzą nieodłączną część naszego życia. Z tego względu nierzadko zastanawiamy się, jakie było ich pierwotne przeznaczenie i zwyczajnie tego nie rozumiemy. Od pomponików na czapkach przez marginesy w notesach do niektórych monet – każdy przedmiot ma swoje przeznaczenie. Spójrzmy na listę tych obiektów i odkryjmy, ile myśli włożyli w nie ich twórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.