Ponad 30 nietypowych trików, które uczynią świat milszym

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szukacie fajnych trików, dzięki którym łatwiej i szybciej zrobicie różne rzeczy? A może chcecie troszeczkę ulepszyć świat? Nie musicie urodzić się na innej planecie albo dać się ugryźć zmutowanemu pająkowi, żeby zostać bohaterami. Wypróbujcie nasze proste wskazówki, których możecie użyć, aby nieco ułatwić życie sobie i innym! Przykładowo, jeśli macie ze sobą plastikową siatkę i widzicie, że zanosi się na deszcz, załóżcie ją na siodełko jakiegoś zaparkowanego roweru. Najmilsze dobre uczynki są anonimowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.