Ponad 20 tajemnic, których nie zdradzi Wam dostawca pizzy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak działają firmy zajmujące się dostawą jedzenia? Kiedy jesteście głodni i nie macie ochoty ani na wychodzenie z domu, ani na gotowanie, może Was uratować jedzenie z dostawą. Wybieracie numer, który znacie na pamięć, składacie zamówienie i po chwili oczekiwania zjawia się jedzenie – to dziecinnie proste. Ale czy kiedykolwiek staraliście się temu przyjrzeć z punktu widzenia dostawcy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.