Ponad 20 rzeczy, których użycia zapomniałeś wyszukać w internecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdego dnia otacza nas mnóstwo przedmiotów, które wydają się być tak pospolite, że nawet nie zastanawiamy się, dlaczego ich potrzebujemy i w jaki sposób powstały. Wiesz, na przykład, że te dwa otwory na bokach trampek nie tylko służą wentylacji wnętrza buta? Owszem, oddychające obuwie jest ważne dla każdego sportowca, natomiast atleci często przewlekają przez nie sznurowadła, żeby buty lepiej przylegały do ich stóp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.