Ponad 10 często popełnianych błędów dotyczących haseł

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Założę się, że w drzwiach wejściowych macie niezawodny nowoczesny zamek. Dbacie przecież o swoje bezpieczeństwo, prawda? Ale czy równie dobrze zabezpieczacie swoje sprzęty? Pamiętajcie, że tylko jedna wpadka z hasłem może sprawić, że ktoś nieuczciwy uzyska dostęp do wszystkich waszych kont! No właśnie, musicie mieć świadomość tego, że jeśli złamany zostanie dostęp do jednego z waszych kont, włamanie na pozostałe konta chronione tym samym hasłem to tylko kwestia czasu. Używając tego samego hasła dla kilkunastu aplikacji i stron będziecie musieli zmienić je wszystkie, gdy choć jedno z kont zostanie przechwycone. A tak wystarczy zmodyfikować tylko jedno! Przedstawiamy zestawienie rzeczy, na które należy również zwrócić uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.