Pokaż mi swoje paznokcie, a powiem ci, kim jesteś

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ubierasz najlepszy strój, poprawiasz włosy, może jakiś delikatny makijaż i malujesz paznokcie. Robisz zdjęcie, wrzucasz w media społecznościowe i widzisz, jak zalewa cię morze lajków! łał, twój styl wszystkich oczarował! Ale nie wiesz o jednym. Właśnie pokazałaś całemu światu swoją prawdziwą osobowość! Nie, nie chodzi tu o ubrania czy akcesoria. Wszystko jest zapisane w kształcie twoich paznokci, gęstości brwi, kształcie uszu oraz najmniejszych detalach, na które zwykle nie zwracasz większej uwagi. Możesz się naprawdę starać, ale nie ukryjesz tych części ciała, które pokazują światu, jaka jesteś naprawdę. Bierz lusterko i sama zobacz, czy ten wyjątkowy test osobowości sprawdzi się w twoim przypadku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.