Podwodny tunel w Dubaju i 13 innych cudów architektonicznych

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Od zarania dziejów ludzkość miała zamiłowanie do okazałych budowli. Od egipskich piramid po Wielki Mur – starożytnym marzyło się wyżej i więcej. W dwudziestym pierwszym wieku zmieniły się technologie, ale ambicje są wciąż te same. Podwodna kolej, kolosalne drapacze chmur i potężne mosty to tylko niektóra inżynieryjne cuda, które mają za zadanie ułatwiać nam życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.