Podróżnik w czasie z 2021 roku ostrzegł ludzkość

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Witajcie. 2020 rok nie należy do najłatwiejszych dla całej ludzkości. W związku z tym wiele osób z niecierpliwością wypatruje jego końca i czeka na nowy, może szczęśliwszy rok. Ale co w sytuacji, gdy mamy szansę zajrzeć do przyszłości i przekonać się, jakim naprawdę on będzie? Spróbujmy ogarnąć ten temat, opierając się na opowieściach ludzi, nazywających siebie podróżnikami w czasie i dowiedzmy się, czy można wierzyć im słowom…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.