Podróż do wnętrza nosa — odkrywamy, jak działa węch

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Ludzie potrafią rozróżnić ponad bilion zapachów, a każdy człowiek ma swoją niepowtarzalną woń. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak działa zmysł węchu? Wyobraźcie sobie, że jecie świeżo upieczone ciasteczko. Nie dość, że pachnie wybornie, to jeszcze smakuje przepysznie. I kiedy rozpada się w waszych ustach, zaczyna uwalniać maleńkie cząsteczki. Część z nich trafia do gardła, ale niektóre docierają do nosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.