Podróż do wnętrza nosa — odkrywamy, jak działa węch

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ludzie potrafią rozróżnić ponad bilion zapachów, a każdy człowiek ma swoją niepowtarzalną woń. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak działa zmysł węchu? Wyobraźcie sobie, że jecie świeżo upieczone ciasteczko. Nie dość, że pachnie wybornie, to jeszcze smakuje przepysznie. I kiedy rozpada się w waszych ustach, zaczyna uwalniać maleńkie cząsteczki. Część z nich trafia do gardła, ale niektóre docierają do nosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.