Podróż do gwiazdy, która może w każdej chwili wybuchnąć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kiedy po raz ostatni patrzyliście w gwiazdy? W naszej galaktyce jest ich miliony a każda z nich jest wyjątkowa. Dziś chcemy zaprosić was w podróż do jednej z nich. Ta gwiazda jest jasna, łatwo ją wypatrzeć, ma nieco mroczną barwę i świetną nazwę: Betelgeza. To najbliższy naszej Ziemi czerwony nadolbrzym. Naukowcy twierdzą, że pewnego dnia eksploduje jako supernowa. Ale kiedy? I co jeśli Betelgeza zastąpiłaby Słońce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.