Podróż 2D po kościach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ludzkie kości mogą wydawać się nudne. Chowają się pod kilkoma warstwami komórek i tkanek. Są gęste, twarde i niepozorne. Czy aby na pewno? Twoje kości nie tylko chronią organy wewnętrzne, ale pomagają również w ruchu i magazynują tłuszcz oraz minerały. Powstają w nich również komórki krwi. Większość tkanki kostnej nie jest nawet utwardzona! Co powiesz na wycieczkę przez kości, żeby zobaczyć je na własne oczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.