Podniebny taniec

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Niesamowity występ Katii i Nikity z Ukrainy – powietrznych akrobatów cyrkowych – w międzynarodowym telewizyjnym konkursie talentów “Aerial Acrobats Little Big Shots 2018”. Obejrzyjcie, ale nie róbcie tego w domu, bo to ŚMIERTELNIE niebezpieczne! Żeby coś takiego robić, trzeba wielomiesięcznych, a nawet wieloletnich ćwiczeń pod okiem fachowców od akrobatyki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.