Podczas wędkowania zobaczyli to i popłynęli bliżej, ale coś poszło nie tak!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kochacie przyrodę? Jak często wyjeżdżacie za miasto, żeby odpocząć? Ja, na przykład, uwielbiam przebywać w lesie lub nad jeziorem, szczególnie latem, dlatego często wraz z rodziną często wyjeżdżamy na pikniki lub wypływamy na ryby. Podobnie jak nasi dzisiejsi bohaterowie, którzy również postanowili spędzić dzień na łonie natury. Jednak im los zgotował ogromną niespodziankę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.