Początki pasji na całe życie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Iza jest na początku swojej przygody z kolarstwem i nie zraża ją zimno panujące za oknem. Mieliśmy przyjemność towarzyszyć naszej bohaterce, podczas jednego z grudniowych treningów szkółki kolarskiej UKS Wygoda Białystok. Efekty jej pracy już widać. Ostatnio na zawodach udowodniła nie tylko, że ma zadatki na zawodowego kolarza, ale i że potrafi grać zespołowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.