Początki pasji na całe życie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Iza jest na początku swojej przygody z kolarstwem i nie zraża ją zimno panujące za oknem. Mieliśmy przyjemność towarzyszyć naszej bohaterce, podczas jednego z grudniowych treningów szkółki kolarskiej UKS Wygoda Białystok. Efekty jej pracy już widać. Ostatnio na zawodach udowodniła nie tylko, że ma zadatki na zawodowego kolarza, ale i że potrafi grać zespołowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.