Po zauważeniu tego stworzenia w wodzie, marynarze natychmiast wyskoczyli za burtę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zdajemy sobie sprawę, iż w bezkresnym oceanie można zobaczyć ogromną ilość niesamowitych morskich stworzeń. Marynarze Marynarki Wojennej Sri Lanki przyzwyczaili się już chyba do krajobrazu za burtą i stworzeń, żyjących w wodzie. Byli pewni, że nic ich już raczej nie zdziwi. Jednak dzień, w którym rozegrała się ta historia, zapamiętają pewnie na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.