Po prostu pasja

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Ostatnio pokazywaliśmy Wam wiele osób, które swoją pasję traktuje jako wstęp do zawodowej drogi. Tym razem poznajcie Olgę , której wspinaczka w OKAPIK Białystok jest tylko jednym z zainteresowań. Choć, jak sama mówi, ze wspinaczką nie wiąże nadziei zawodowych, wkłada całe serce i radość w rozwój na ściance. Czasem wystarczy po prostu dobrze się bawić!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.