Po czym poznałbyś miejsce, do którego przeniosłeś się w czasie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

No cześć! Lubicie opowieści o podróżach w czasie? Ostatnio przytrafiło mi się coś niesamowitego. Robiłem porządki u dziadka w garażu i znalazłem stary kalkulator. Chciałem sprawdzić, czy dalej działa, więc włożyłem nowe baterie, włączyłem… i wszystko znikło. Było tak ciemno, że nic nie widziałem wokół siebie. Czułem, jak by coś mnie popychało do przodu, ale nie wiedziałem, gdzie. Chwilę później rozjaśniło się. Nie byłem już w garażu, a stałem na środku wąskiej uliczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.