Pluszowy PJ Pug-a-Pillar

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Witajcie w naszej fantastycznej fabryce zabawek! Dziś uszyjemy pluszowego PJa Pug-a-Pillar! PJ Pug-a-Pillar to podłużne stworzonko, które łączy cechy mopsa i gąsienicy, jak sugeruje jego nazwa. Całe jego ciało składa się z puchatych segmentów w kolorach różu, fuksji i turkusu. Ma wielkie, rozszerzone źrenice, różowy pyszczek i niebieski nos w kształcie serduszka, różowe policzki, wyszczerzone zębiska przypominające psie kły, różowy jęzor i puchate, niebieskie uszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.