Pluszowy Homer Simpson

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś zrobimy wielką pluszową zabawkę! Będzie to postać z jednego z najbardziej znanych seriali animowanych. Po kolorach materiału od razu zrozumiecie, kto to jest. Oto… Homer Simpson – jeden z głównych bohaterów serialu „Simpsonowie”. Homer ma nadwagę, jest leniwy i nie do końca inteligentny, ale mimo wszystkich swoich wad to oddany i kochający ojciec oraz mąż! I to jest właśnie postać, którą zamierzamy stworzyć! Będziemy potrzebować sporo tkaniny i maszynę do szycia, bo dzięki niej można wykonać najpiękniejsze ściegi! Najpierw osobno stworzymy różne części Homera, a potem je ze sobą zszyjemy. W ten oto sposób, krok po kroku, otrzymamy pluszową maskotkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.