Planety, na których człowiek mógłby zamieszkać!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Całkiem przyjemne miejsce do mieszkania, prawda? Tylko na jak długo nam go wystarczy? Ludzkość zachowuje się jak wirus, który powoli niszczy wszystko, co żyje na tej pięknej planecie. Wcześniej czy później albo sami zniszczymy własny dom, albo uczyni to przyroda. Dlatego już powinniśmy zastanawiać się, dokąd wyemigrować przed nadejściem końca świata. Sprawdźmy razem, które planety nadają się do zasiedlenia oraz czy w ogóle jest to możliwe. To ruszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.