Planeta rozpadła się w pył na oczach naukowców!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na niektórych planetach pada płynne żelazo. Inne są pożerane przez własne słońca. O jednej z nich – planecie Formalhaut b – nie udało nam się dowiedzieć zbyt wiele. To dlatego, że niedługo po tym jak została odkryta i uwieczniona na zdjęciu, zaczęła znikać na oczach naukowców! Jest to ogromna planeta pozasłoneczna, która dosłownie zamienia się w chmurę pyłu. Myślicie, że to najbardziej tajemnicze ciało niebieskie we Wszechświecie? Skądże znowu! Planet przedziwnych i niezwykłych jest tam o wiele więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.