Pies przez 4 lata czekał na swojego pana w tym samym miejscu. I wtedy stało się coś niewiarygodnego

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Pewnie wielu z was słyszało o japońskim psie o imieniu Hachiko, który przez dziewięć lat codziennie przychodził na stację metra i czekał na swojego pana. Właściciel jednak nigdy się nie zjawił, ponieważ wiele lat wcześniej zmarł, będąc w pracy. Historię kilkakrotnie sfilmowano, a psa uwieczniono pomnikiem z brązu w samym centrum Tokio. Imię tego czworonoga stało się symbolem oddania i wierności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.