Pies przez 4 lata czekał na swojego pana w tym samym miejscu. I wtedy stało się coś niewiarygodnego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnie wielu z was słyszało o japońskim psie o imieniu Hachiko, który przez dziewięć lat codziennie przychodził na stację metra i czekał na swojego pana. Właściciel jednak nigdy się nie zjawił, ponieważ wiele lat wcześniej zmarł, będąc w pracy. Historię kilkakrotnie sfilmowano, a psa uwieczniono pomnikiem z brązu w samym centrum Tokio. Imię tego czworonoga stało się symbolem oddania i wierności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.