Pierwsze siedmioraczki. Co u nich słychać 20 lat później? Rodzina McCaughey

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Dzieci to prawdziwe błogosławieństwo. Gdy rodzina pragnie ich z całego serca, czeka ją olbrzymia nagroda. Bobbi i Kenny McCaugheyowie [makkojowie] z Carlisle [karlajl] w stanie Iowa już od dnia ślubu bardzo chcieli mieć dzieci. Niestety kobieta miała kłopoty ze zdrowiem, więc ich pierwsza córka pojawiła się po pewnym czasie. Szczęśliwi rodzice nazwali ją Mikayla Marie. Rok później para zaczęła myśleć o kolejnym dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.