Pierwsza zaawansowana cywilizacja na Ziemi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

My, ludzie, lubimy się chwalić, że jesteśmy koroną stworzenia. I rzeczywiście: nie ulega wątpliwości, że nasz dorobek cywilizacyjny i technologiczny zaowocował wieloma przełomowymi rozkwitami. Jednak sytuacja staje się nieco mniej jasna, gdy zastanowimy się, czy jesteśmy również jedynym wysoko rozwiniętym gatunkiem we wszechświecie. Niektórzy uważają, że powinniśmy najpierw zadać zupełnie inne, nie mniej ekscytujące pytanie: czy naprawdę jesteśmy pierwszym wysoko rozwiniętym gatunkiem na naszej planecie? I czy w ogóle byłoby dziś możliwe odnalezienie śladów zaawansowanej kultury, która mogła zniknąć miliardy lat temu? Na szczęście nie tylko my nad tym myślimy: niektórzy znani badacze również chcą rozwiązać tę wielką zagadkę – zostań do końca, aby zobaczyć, co eksperci mają do powiedzenia na ten temat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.