Piękny zwyczaj w szkole w Kambodży. Zobaczcie, co po lekcjach robią dzieci!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W jednej ze szkół w Kambodży wprowadzono uroczy zwyczaj. Praktykuje się go po zakończeniu lekcji. „To jeden ze sposobów budowania między nimi (uczniami) dobrych więzi. Jeśli będą szczęśliwe w szkole, łatwiej będzie im się uczyć i osiągnąć sukces” – mówi nauczyciel dzieci. Zobaczcie koniecznie o co chodzi. Może w naszych szkołach ten zwyczaj również by się przyjął?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.